Doświadczenie

1992-2003 to lata intensywnego rozwoju osobistego Anny Rusin-Żukowskiej. Dzięki ukończonym szkołom artystka odkrywała bogactwo swoich możliwości plastycznych. Zdobyła doskonałą sprawność w zakresie malarstwa (obraz olejny, akwarele, akryle piórko i tusz) oraz rysunków (tusz, patyk, ołówek, kredki ołówkowe, pastele, węgiel art.).

 

Od 2003 roku poświęciła się rodzinie, ale do dzisiaj aktywnie maluje. Jako wszechstronna malarka ciągle poszukuje własnego stylu artystycznego. Obrazy na płótnie, portret ołówkowy, portret w kolorze, obraz olejny na zamówienie w dobrej cenie– to wszystko może wykonać dla Ciebie artystka z Krakowa.

W latach 1992-2003. pod panieńskim nazwiskiem, Anna Rusin tworzyła prace dla:

  • „Magazynu Sztuk Walki Kung Fu” w Krakowie – rysunki tuszem i piórkiem;
  • T.U. „Compensa Życie” w Krakowie – cykl rysunków „Stary Kraków”;
  • na wernisaże: Dom Kultury w Mogilanach, Dom Kultury „Jordanówka”, klub „Zaułek” ul. Poselska, Biblioteka Akademii Pedagogicznej;
  • dla prywatnych kolekcji.


Od 2003 r.  Anna Rusin-Żukowska współpracuje z Opactwem Benedyktynów w Tyńcu oraz z „Centrum Jana Pawła II” – sklepem przy Sanktuarium w Łagiewnikach w Krakowie. Współpracowała również z Wydawnictwem „Zielona Sowa” i z Galerią Niespodzianek „Trzos” w Sandomierzu. Jej doświadczenie to gwarancja obrazów na zamówienie najwyższej jakości.